jakie meble do aneksu kuchennego

jakie meble do aneksu kuchennego

Krata musi być wystarczająco mocne, aby wytrzymać ciężar winorośli z pełnym uprawy winogron. Należy uwzględnić również dla lokalnych warunków atmosferycznych oraz silnego wiatru. Będziesz musiał użyć wstępnej obróbce drewna lub metalu do swoich stanowisk i ocynkowanych drutów stalowych biec między słupkami. I zaleca, aby korzystać traktowane posty drewna co najmniej 3 „średnicy i kupić najlepsze materiały więc krata będzie trwać przez okres co najmniej 20 lat. Umieść swoje bieguny 8 stóp od siebie i opadają im 2 stóp pod ziemią.

jakie meble do aneksu kuchennego

Są one najlepiej jeśli ustawisz je w betonie, a ja zawsze pokryć dachowych słup z związkiem o cal nad cementem dla dodatkowej ochrony przed wilgocią. Na końcach każdego wiersza trzeba zainstalować kotwicę, aby utrzymać przewód nauczył. Około 6 stóp od końca rzędu zakopać słup 4 stóp 3 stóp pod ziemią odchylona od rzędu. Wywiercić otwór w kotwicy i wcisnąć przewód poprzez zastosowanie zacisku drutu trzymać go w miejscu. Następny wiertła każdego postu u góry i 3 stóp nad ziemią. Uruchom dwa odcinki 10-12 skrajni ocynkowanego ze stanowiska odpowiedzieć ciągnąc mocno przez otwory wywiercone ci. Istnieją inne sposoby budowania krata, ale ta metoda jest najbardziej popularna.

jakie meble do aneksu kuchennego

Jeśli mieszkasz w zimnym klimacie i planujemy używać winogrona hybrydowe są też inne projekty można rozważyć takie jak projekt T z dwoma przewodami uruchomiony w metodzie level.Whatever 3 stopy budowy wybrać, mam nadzieję, że można zakończyć pracę jesienią przed pierwszym sadzenia, tak szybko, jak to wiosną przybywa można uzyskać rośliny w ziemi i maksymalnego wzrostu w pierwszym roku.

Artykuł napisany przez: