meble ecru jakie sciany

meble ecru jakie sciany

Świetnie wyglądający Desert Evergeen Krzewów

Agawa lub Mescal (hiszpański): Ta roślina jest piękne soczyste i używane głównie do pustynnego krajobrazu. Bardzo mało podlewania i opieki, jaką lubi żwirowe gleby i pełnym słońcu. Kilka odmian tym americana, parryi i lechugilla. zwany także roślin wieku i będzie produkować wysoki pióropusz kwitnienia po kilku latach.części do laptopów warszawa

Tuja Thuja lub Platcycladus: wiecznie zielone drzewo Desert krzew lub roślina będzie rosnąć w prawie każdym rodzaju gleby jest odpornych na suszę z wapna zielony kolor i małych niebieskich stożków. Może być stosowany jako roślina zabezpieczeń lub drzewa. Może być używany jako tradycyjny lub formalnego projektowaniu krajobrazu. Thuja occidentalis – mogą rosnąć około 40 stóp wysokości i rozprzestrzenia się na około 15-20 ft..

Berberys lub Berberis: Czy to dobre zabezpieczenie krzew z eliptycznych liści i czerwonych jagód umiarkowane podlewanie szybko rośnie. Produkuje małe żółte kwiaty. Inne odmiany obejmują Kolorado i japenese berberys. Rosną one około 3-5 stóp wysokości i szerokości.

Japenese Bukszpan lub Buxus microphylla: Nie bardzo rośliną pustyni, ale ma również w południowo-zachodniej. Małe liściach zimozielonych krzewów i stosowane głównie jako zabezpieczenie. Podobnie jak cień lub słońce i powolnym uprawy. Wapno zielone liście rośnie krótkie informacje 3-4ft. Najlepiej rośnie w południowej części Nowego Meksyku i El Paso.

Pricly Gruszka lub Opuntia: Nazywany również płaską ucha kaktus. Lubi pełne słońce i produkuje jadalne. Piękne kwiaty na wiosnę zwykle czerwone lub żółte. Szybko rosnące w southwernn Nowym Meksyku. Roślina z dala od dużego ruchu.

Kreozot lub Larrea tridentata: Native New Mexican roślin. Niższe elewacje południowo-zachodniej pustyni. Bardzo mrozoodporna do 10ft wysokości i szerokości.
Artykuł napisany przez: