jakie meble dobrej jakosci

jakie meble dobrej jakosci

Rozpocznij z rośliną, która wynosi od 3 do 5 stóp wysokości. Najlepszy czas, aby go posadzić to wczesną wiosną. W pierwszym roku, nie zdziw się, jeśli jest mało wzrostu. Wisteria nawiąże to korzenie przed podaniem energię do liści. Cierpliwość jest kluczem z Wisteria. Rośliny nie kwitną zwykle od 3 do 4 lat po przeszczepione. Podczas jego początkowego wzrostu, trenować winorośli nad strukturą. Pamiętaj, że kwiaty będą zwisać i może być dość długi.

Po tym jak Wisteria postawił na jakiś wzrostu i zaczął pokrywać swoje struktury, można bezpiecznie przycinać roślinę, aby rozpocząć, aby wypełnić i utrzymać wzrost pod kontrolą. Najlepszy czas przycinać jest w miesiącach letnich w lipcu i sierpniu. Niektóre rośliny będą musiały silnego cięcia. Nie bój się przycinanie, pomoże promować pąki kwiatowe.

jakie meble dobrej jakosci

Wisteria może być również przygotowani do rosnąć w formie drzewa. Niektóre centra ogrodnicze sprzedają je już przeszkoleni, ale można ćwiczyć winorośli w drzewo też. Poprzez zapewnienie silnego wsparcia pionowego i szkolenia macica się nim, można włączyć winorośli do małego drzewa. Na żądanej wysokości, wystarczy odciąć końcówkę winorośli, aby zmusić go do wypełnienia od tego miejsca. Drzewo będą musiały być obsługiwane, dopóki można go obsługiwać swój własny ciężar. To może potrwać kilka lat, winorośl rośnie średnicy wystarczającej pozostać w pozycji pionowej. Drzewo trzeba będzie przycinana czasami do utrzymania go w dobrej formie, ale kiedy kwitnie, będzie znacznie nagrodzone takim pięknym drzewem.

Po trzech P jeśli chodzi o Wisteria może spowodować wspaniały dodatek do stoczni, która z pewnością zbierać kilka uwag i drugiego spojrzenia od przyjaciół, sąsiadów i przechodniów podobne.

Artykuł napisany przez: