jakie meble do ciemnego pokoju

jakie meble do ciemnego pokoju

Jesse Owens – His mieszkania na sprzedaż Lublin Story

Człowiek znany w świecie jako Jesse Owens otrzymał imię i nazwisko James Cleveland Owens, kiedy urodził się 12 września w 1913 roku jego rodzice byli Henry i Emma Owens, która dostarczyła ich dziesięcioro dzieci z uprawy różnych upraw na gospodarstwo w Oakville, Alabama.sale weselne szczecin

Trudności finansowe zmusiły rodzinę Owens przenieść się do Cleveland, Ohio. Siódmy z dziesięciu, młody J. C. zyskał przydomek Jesse, kiedy jego nauczyciel pomylił „JC” Jesse, i zatrzymany z nim.

jakie meble do ciemnego pokoju

Życie wciąż okazało się trudne dla rodziny i młodych Jesse musiał wykonywać różne prace dorywcze po szkole, aby pomóc. Niemniej jednak, wciąż znaleźć czas, aby zaangażować się w jego ulubionej aktywności: bieganie. I to właśnie w jednym z tych ćwiczeń gimnastycznych, że trener Charles Riley dostrzegł potencjał w młodym człowieku.

Jesse Owens dołączył wysoką zespołu szkół, i nie było odwrotu. W swoim ostatnim roku w liceum w Cleveland East High on wynosił rekord świata 100 jardów i powielane wyczyn, gdy brał udział w Mistrzostwach Chicago międzyszkolnych.

jakie meble do ciemnego pokoju

Chociaż początkującego gwiazdy toru, Jesse Owens doświadczył wiele więcej trudności, zwłaszcza gdy wszedł Ohio State University w 1933 roku dyskryminacja rasowa wciąż powszechne; mógł uczestniczyć tylko w „Czarnych tylko” kampusu imprezy, a także odmówiono stypendium. Ponadto mógł tylko zatrzymać i wprowadzić hoteli i restauracji, które były dla czarnych. A jednak wytrwali.

W dniu 25 maja 1935 roku, Jesse Owens ustanowił trzy rekordy świata i wyniósł innego. Ten atut, który odbył się w Ann Arbor, było tym bardziej godne uwagi, ponieważ czas zaangażowana trwała mniej niż 45 minut. Ponadto Owens miał kontuzjowany powrotem. Jednak pomimo tego, że wyniosła czas kreska 100 jardów 9,4 sekundy. Na swojej pierwszej próbie szerokim skoku, skoczył 26 stóp 8¼ cali, rozbijając poprzedni znak sześć cali.

Artykuł napisany przez: