jakie meble pod blat granitowy

jakie meble pod blat granitowy

Następnie on taktowany w 20,3 sekundy na desce rozdzielczej 220 jardów, zacieranie stary rekord o trzy dziesiąte sekundy. Wreszcie Jesse Owens ustawić kolejny rekord świata na 220 jardów niskich płotków, ustanawiając nowy znak, wypełniając go w 22,6 sekundy.

To było na tym tle, że Jesse Owens weszła Berlin Olimpiada 1936. Tutaj, Adolf Hitler chciał udowodnić światu, że niemiecka rasa aryjska miała przewagę, ale Owens zamiast zwyciężyć w szerokim skoku, 100 metrów, sprint 200 metrów i był częścią zespołu sztafetowego 400 metrowym, które miały złoto.

Dla wszystkich jego sukces na polu, Jesse Owens wciąż miał problemy finansowe. On nie może dostać żadnych potwierdzeń, bo był czarny, więc musiał uciekać się do wykonywania w wystawach, prowadzenie wobec graczy w baseball, koni wyścigowych, rowery itp

jakie meble pod blat granitowy

W końcu zaangażował się wystąpień publicznych, a to okazało się tak skuteczne, udało mu się ustalić własną firmę PR. Mówił do olimpiad komisji, firm, a także młodzieży.

W 1976 roku prezydent USA Gerald Ford przyznane Jesse Owens Medalem Wolności za to, że walczył i pokonał siły rasizmu i bigoterii, aby pojawiły się triumfalnie.

jakie meble pod blat granitowy

Jesse Owens zmarł w dniu 31 marca 1980 roku w Tucson, Arizona z powodu raka płuc, a w 1990 roku został pośmiertnie podane Złotym Medalem Kongresu przez prezydenta USA George’a H. Busha. Jego determinacja do pokonania przeciwności losu stała się symbolem nieugiętej woli ludzkiego ducha.

John Grant to autor na stronie autobiografii Jesse Owens, gdzie jest pisanie artykułów o życiu Jesse Owena.

Artykuł napisany przez: