jakie meble do jesionowej podlogi

jakie meble do jesionowej podlogi

Budowanie Grape Trellis

Czy zdecydowali się zasadzić winnicę, a nawet kilka winorośli? Nie myśl nawet o posadzeniu swoje winogrona chyba twoi krata winogron lub altanka została zakończona. Nawet najprostsze konstrukcje wymagają pewnego budowę, a jeśli już posadzone swoje winogrona, to na pewno spowodować pewne uszkodzenia. Jeśli sadzenia 3-4 winorośl na swoim podwórku, prawdopodobnie chcesz dekoracyjną altanę, a każda poważna sadzenia wymaga krata. Bez krata twoi winorośl będzie Sprawl całej ziemi, nie przynoszą żadnych winogrona i chyba gnić lub rozwinąć się choroba. Winorośl nie rozwijają pnia lub gałęzi, które są wystarczająco silne, aby utrzymać siebie. Ponadto najważniejszym czynnikiem w rozwoju winorośli jest dużo słońca.

jakie meble do jesionowej podlogi

Krata winogron winorośli dostaje się w powietrzu i rozłożone więc każdy pączek dostaje mnóstwo słońca. Również dobrze zaprojektowane krata lub altany pozwoli rosnąć dużo winorośli w ograniczonej przestrzeni. To jest powód, że uprawy winogron jest jednym z najbardziej dochodowych upraw na podstawie na akr. Jeśli chcesz altany na podwórku, istnieje wiele prekompilowanych wzorów, które można kupić w lokalnym zaopatrzenia budynku za rozsądną cenę. Jeśli chcesz zbudować swój własny, wyszukiwanie w internecie okaże się szereg planów. Krata musi być zbudowany na miejscu i powinny być zaprojektowane tak, aby trwać długo, ponieważ wiele winorośli może produkować do 30 lat. W planowaniu należy odczekać powierzchnię około 8 stóp przez 8 stóp dla każdego winorośli. W ciepłym klimacie kratach są zwykle około 6 stóp wysokości, w chłodniejszych strefach klimatycznych nie powinna być wyższa niż trzy stopy dzięki czemu winogrona nie są tak narażone, gdy nadejdzie zima.

jakie meble do jesionowej podlogi

Normalnie powinieneś posadzić swoją winnicę w rzędach około 8-10 stóp od siebie i orientować wiersze z północy na południe, więc każda winorośl dostaje maksymalną światła słonecznego.
Artykuł napisany przez: